Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
15 jan 12:00 WSC 1 (zon) FC Tilburg 1
13 dec 20:30 WSC 1 (zon) SC 't Zand 1
10 dec 13:30 Internos 4 WSC 2
11 dec 11:30 WSC 2 (zon) RKDVC 3 (zon)
11 dec 11:00 RWB 2 (zon) WSC 3 (zon)
10 dec 12:15 RFC 4 WSC 3
18 dec 12:00 Berkdijk 2 (zon) WSC 3 (zon)
17 dec 14:30 WSC 3 SCO 3
11 dec 12:00 Baardwijk 4 (zon) WSC 4 (zon)
18 dec 11:00 WSC 4 (zon) Nieuwkuijk 6 (zon)
10 dec 14:30 WSC 4 Olympia'60 3
12 dec 19:15 Bavel 6 WSC 4
10 dec 14:30 WSC 5 VV Trinitas Oisterwijk 5
11 dec 10:00 WSC 5 (zon) SVSSS 4 (zon)
17 dec 14:30 WSC 5 FC Drunen 2
18 dec 12:30 FC Drunen 4 (zon) WSC 5 (zon)
10 dec 12:30 WSC 6 SSC'55 5
14 jan 14:30 SV Capelle 4 WSC 6
17 dec 15:00 VOAB 6 WSC 6
10 dec 9:30 WSC Feyenoord SC Elshout De Graafschap
10 dec 14:30 Kozakken Boys JO19-1 WSC JO19-1
10 dec 14:30 WSC JO19-2 SC 't Zand JO19-2
17 dec 14:00 Were Di JO19-1 WSC JO19-2
10 dec 12:00 Sparta'30 JO19-1 WSC JO19-3
17 dec 14:30 WSC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4
10 dec 15:00 VOAB JO19-3 WSC JO19-4
17 dec 12:30 WSC JO19-4 RKDVC JO19-2
10 dec 14:30 Madese Boys JO17-1 WSC JO17-1
17 dec 12:00 WSC JO17-1 Unitas JO17-1
10 dec 12:45 WSC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3
17 dec 13:00 SCG'18 JO17-2 WSC JO17-2
10 dec 14:45 TSV Gudok JO17-4 WSC JO17-3
17 dec 14:30 WSC JO17-3 UVV'40 JO17-2
13 dec 19:00 SV Capelle JO15-1 WSC JO15-1
10 dec 10:30 DIA JO15-1 WSC JO15-1
17 dec 10:00 WSC JO15-1 Dongen JO15-1
10 dec 11:00 WSC JO15-2 Dussense Boys JO15-1JM
17 dec 10:45 Madese Boys JO15-2 WSC JO15-2
10 dec 11:45 FC Engelen JO15-2 WSC JO15-3
17 dec 12:00 WSC JO15-3 SCG'18 JO15-1
10 dec 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO14-2 WSC JO14-1
17 dec 12:00 WSC JO14-1 Jong Brabant JO14-2
17 dec 10:30 Alexandria'66 JO13-1 WSC JO13-1
10 dec 10:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1
17 dec 12:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-2
10 dec 11:30 FC Drunen JO13-1JM WSC JO13-3
17 dec 10:30 WSC JO13-3 RWB JO13-2JM
17 dec 9:45 Theole JO11-1 WSC JO11-1
10 dec 9:00 WSC JO11-2 RWB JO11-2
10 dec 11:15 ONI JO11-1 WSC JO11-3
15 dec 18:15 WSC JO10-1 SSC'55 JO10-1
10 dec 10:00 SC 't Zand JO10-2JM WSC JO10-1
10 dec 8:30 WSC JO10-2 SSC'55 JO10-2
10 dec 9:30 NEO'25 JO10-1 WSC JO10-3
10 dec 9:45 WSC JO10-4 RWB JO10-2JM
10 dec 9:30 NEO'25 JO9-1 WSC JO9-1
10 dec 10:30 WSC JO9-2 FC Engelen JO9-3
10 dec 8:30 Rijen JO8-1 WSC JO8-1
10 dec 8:30 WSC JO8-2 Jong Brabant JO8-2JM
10 dec 8:30 TSV Gudok JO8-3 WSC JO8-3
10 dec 15:30 JEKA MO20-1 WSC MO20-1
17 dec 14:30 WSC MO20-1 Unitas'30 MO20-1
10 dec 13:00 VOAB MO17-1 WSC MO17-1
17 dec 12:30 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 WSC MO17-1
10 dec 11:00 WSC MO15-1 DBN'22 MO15-1
17 dec 11:00 WSC MO15-1 SC 't Zand MO15-1
10 dec 9:30 WSC MO13-1 DSE MO13-1
17 dec 9:00 SC Welberg MO13-1 WSC MO13-1
10 dec 9:30 WSC MO13-2 Boxtel MO13-2 (9-tal)
17 dec 9:30 WSC MO13-2 Roda Boys/Bommelerwaard MO13-1 (9-tal)
17 dec 8:30 WSC MO11-1 VOAB MO11-2
10 dec 9:00 WSC MO11-1 Boeimeer MO11-1
10 dec 8:30 TSV Gudok JO9-4 WSC MO9-1
18 dec 10:00 WSC VOK (zon) VOP 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!